A Ty czego chcesz od życia?

Otwierasz rano oczy i co czujesz? Strach? Niechęć, że znowu musisz iść do pracy? Że będziesz oglądać przez cały dzień szefa, któremu nic nigdy nie pasuje i robić wszystko pod jego dyktando? Że spędzisz wiele godzin z dala od domu i bliskich, w ciągłym stresie?
Przecież kiedyś chciałeś podróżować i cieszyć się życiem. A teraz?

Znamy to! Jeszcze kilka lat temu czuliśmy to samo. Na początku ograniczeniem było wszystko - finanse, brak doświadczenia i czas. Odkładaliśmy każdą złotówkę by raz w roku polecieć na wakacje, a każdego roku, wyliczone dni urlopu Przemka rzetelnie rozkładaliśmy, by każdy wolny dzień był dobrą inwestycją w naszą przyszłość.

Naszą największą motywacją była W O L N O Ś Ć.

Marzyliśmy o tym, by codziennie jeść razem śniadania, by nie musieć całe życie odliczać dni do urlopu, nie chcieliśmy też ciągle wybierać - nowy samochód, oszczędności czy urlop.Marzyliśmy, by w każdej chwili móc spakować walizkę i wyjechać. Zabrać pracę ze sobą lub odpocząć jeśli mamy taką potrzebę.Zainwestowaliśmy kilka lat intensywnej pracy i dziś żyjemy wymarzonym życiem, bo zapłaciliśmy za nie cenę. Każdego dnia wykonywaliśmy działania wpływające na rozwój naszego biznesu. Przez kilka pierwszych lat nasz kalendarz opierał się o działania, które rozwijały i skalowały nasz biznes, dzięki czemu każdego roku robiliśmy duży krok w kierunku naszego celu, aż go zrealizowaliśmy.

Gdzie Ty chcesz być za kilka lat? Jak widzisz swoje wymarzone życie? Jaki masz pomysł, by zrealizować swój cel? Naszym rozwiązaniem był marketing sieciowy. Branża, w której nie potrzebowaliśmy kapitału na start, dyplomów i doświadczenia - liczyły się chęci i zaangażowanie.
Opowiemy Ci historię dwójki dzieciaków, otwartych na inny model zarabiania pieniędzy, niż obserwowali w domu. Odkryjemy drogę party, która miała duże marzenia i była gotowi swój czas zainwestować w stworzenie swojego biznesu, by nie martwić się o bezpieczeństwo rodziny.

Jeśli interesuje Cię naszą drogą i chcesz od postaw dowiedzieć się jak stworzyć biznes generujący milionowe obroty, by zrealizowac swoje cele - jesteś w dobrym miejscu.
Podzilimy się z Tobą naszym przepisem na sukces.

Marta i Przemek

Kopia Marta_i_Przemek_D__18_.jpeg (9.25 MB)


· Opublikowane w dniu 13.10.2022 w kategorii Motywacja | 382 Czytań

Podziel się ze znajomymi: