Marta i Przemek Bilewicz

O nas

Jesteśmy małżeństwem, które mieszka na Dolnym Śląsku, w średniej wielkości mieście niedaleko Wrocławia. Nie pochodzimy z bogatych domów, a gdy zaczynaliśmy rozwijać biznes nie mieliśmy wiedzy i umiejętności. Mieliśmy za to duże marzenia.

Nasza historia zaczęła się w 2011 roku, kiedy zostaliśmy parą, a niedługo po tym zaczęliśmy wspólnie budować biznes. Dzięki zaangażowaniu w branżę marketingu sieciowego Marta nigdy nie pracowała na etacie, a Przemek zwolnił się z pracy w kopalni. Dziś czujemy się wolni i niezależni.

Pracujemy razem i co najważniejsze mamy namacalne efekty. Możesz mieć więc pewność, że współpracując z nami poznasz branżę marketingu sieciowego od podstaw i będziesz pracować z praktykami. To ważne, ponieważ w Internecie możesz trafić na osoby, które próbują uczyć innych jak zarabiać pieniądze, a same nie mają rezultatów. Często tylko mówią o tym jak je mieć, ale same nie działają w branży lub sprzedają kursy czy szkolenia, które nie są poparte efektami.Dlaczego Marketing Sieciowy?

Chcemy zachęcić Cię do tego, by podnieść sobie w życiu poprzeczkę. Uważamy, że warto marzyć, a marzenia przełożyć na cele. Nie musisz liczyć każdej złotówki od miesiąca do miesiąca. Nie musisz liczyć dni urlopu. Możesz mieć wpływ na swoje dochody i czas. Sami zrealizowaliśmy swój plan na wymarzone życie, dlatego wiemy co zrobić, by mieć w życiu lepiej. Jeśli chcesz mieć wpływ na bieg swojego życia, chcesz czuć wolność i niezależność to my pokażemy Ci jak to osiągnąć.

Nasze życie dziś

Na starcie naszej współpracy wyznaczyliśmy cel, który przez 5 lat konsekwentnie realizowaliśmy. Postanowiliśmy nasze najmłodsze lata razem zainwestować, mieć wpływ na wielkość naszych dochodów, ilość czasu wolnego i by móc dopasować pracę do siebie, a nie na odwrót. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że było warto! Dzięki tej decyzji i pracy, jaką włożyliśmy w rozwój naszego biznesu, jesteśmy w miejscu, w którym zawsze chcieliśmy być. Pracujemy bez szefa nad głową - online i stacjonarnie- tak jak w danej chwili nam wygodnie. Mamy wolność i niezależność, o której zawsze marzyliśmy. Dużo podróżujemy po Polsce i za granicę. Tylko w ciągu 5 ostatnich lat odbyliśmy blisko 40 krótszych lub dłuższych wyjazdów za granicę. Więcej o naszych podrózach, życiu i biznesie możesz przeczytać na blogu.

Nasze spełnione marzenia

  • Kupno mieszkania
  • Samodzielnie zorganizowane wesele
  • Rezygnacja z pracy w kopalnii przez Przemka
  • Wolność i brak ograniczenia ilością dni urlopu
  • Awans na Dwudiamentowego Dyrektora Oriflame
  • Awans do Rankingu Liderów Top 15 Polski i Europy w Oriflame
  • Zakup 2 działek budowlanych i inwestycja w nieruchomości
  • Kupno psa

Nasze plany

Przez lata pracowaliśmy nad sobą, biorąc udział w wielu szkoleniach i czytając książki, dzięki czemu odnaleźliśmy swoje pasje i swój sposób na życie. Zaczęliśmy realizować się nie tylko zawodowo, ale także dbać o inne obszary tj. zdrowie, otoczenie, finanse, rozwój osobisty czy wypoczynek. Dziś chcemy pielęgnować to, co do tej pory osiągnęliśmy, bo bardzo doceniamy nasze życie. Mamy apetyt na więcej, dlatego chcemy rozwijać się dalej. Co nas motywuje? W przyszłości chcemy założyć rodzinę, dlatego jesteśmy gotowi zrobić wszystko, aby zabezpieczyć naszą przyszłość, tak aby nasze dzieci miały łatwiejszy start w przyszłości i by mogły doświadczać w życiu wszystkiego co najlepsze. Nie wyobrażamy sobie w przyszłości żyć tylko z emerytury ( o ile będą:) Chcemy być aktywni zawodowo i prywatnie, by żyć z pasją.

Nasza wizja i misja


Każdego roku chcemy tworzyć nowe pokolenie przedsiębiorczych osób, które dzięki nam się rozwijają, awansują i podnoszą swój standard życia. Uważamy, że doświadczenie które zebraliśmy do tej pory oraz ciągłe dokształcanie siebie może pozytywnie wpływać na życie innych, dlatego chcemy się dzielić swoją wiedzą. Mamy też misję, aby swoimi osiągnięciami i stylem życia inspirować innych do pracy na swoje marzenia, dlatego pokazujemy co zrobić krok po kroku, by znaleźć się w takim miejscu jak my.

Żyjemy tak, jak zawsze chcieliśmy. Ty też możesz!

Pokażemy Ci, jak osiągnąć niezależność finansową, realizować marzenia i mieć czas na wszystko to, co dla Ciebie najważniejsze.
Chcesz żyć po swojemu?